Panelákové typizované okná do 24hod

Predĺžená záruka na okná

NONSTOP LINKA 0948 260 411

 

najpredávanejšie plastové okno

najúspornejšie plastové okno


Plastové okná

Značkové plastové okná vysokej kvality.

Isto ste sa už stretli s tvrdením "Nie je okno, ako okno". Len kvalitné okna v kombinácií s profesionálnou montážou za pomoci najmodernejších materiálov zaručia Vašu trvalú spokojnosť. Precíznosť výroby dodáva našim oknám stabilitu, trvácnosť a dokonalosť.

Vyžiadajte si nezáväznu cenovú ponuku a získajte zľavu 8 - 36%.

 

Plastové okna GEALAN

plastové okná Gealan S8000 IQ Comfort plastové okná Gealan S8000 IQ Lux plastové okná gealan S8000 IQ Lux plus

 

Plastové okna SALAMANDER

plastové okná brugmann perfect plastové okná brugmann prestige plastové okno brugmann passive

 

Získajte k oknám 10 ročnú záruku Viac info.

Plastové okná sú len tak kvalitné, ako profil samotný, z ktorého sú vyrobené. Rozdiel medzi päť a viac komorovým profilom je v súčastnosti zanedbateľný. Rozdiel medzi zastaralým troj a dnešným päť komorovým profilom je naopak značný. Samotné komory plastového okna však o Vašom pohodlí nerozhodujú. Ak majú plastové okná spoľahlivo plniť svoj účel desiatky rokov intenzívneho užívania musia mať kvalitné komponenty, byť odborne namontované a pravidelne servisované. Ponúkame len značkové plastové okná, ktoré spĺňajú najnáročnejšie kritéria moderných okien.

-

Počas dlhoročnej praxi sme preverili najrôznejšie profily plastových okien, pričom aj minimálny cenový rozdiel výrazne ovplyvňuje životnosť a funkčnosť okna. Odporúčame a montujeme len kvalitné plastové okná, ktoré sú denne testované tisíckami užívateľov. Ponúkame značkové okna Gealan a Salamanderktoré sa radia medzi najpredávanejšie plastové okná na Slovensku. Kontaktujte nás a nechajte si bezplatne vypracovať ponuku s najvhodnejším riešením pre Vaše útulnejšie bývanie.

N2VmOTEy