Panelákové typizované okná do 24hod

Predĺžená záruka na okná

NONSTOP LINKA 0948 260 411

 

najpredávanejšie plastové okno

najúspornejšie plastové okno


REFERENCIE

Pridajte sa k spokojným užívateľom nových okien.

-

Ďakujem za kvalitno odvedenú robotu. Aj keď mali chlapi zopár problémov, aj vážnych, s nadhľadom ich vyriešili. Vlastné tempo roboty a poriadok, ktorý po nich ostal, bol na vysokej úrovni. Vrele budem Vašu firmu odporúčať.

S pozdravom Ing. Antonín Kobr, Liptovský Mikuláš


S mojími dlhoročnými skúsenosťami so službami zákazníkom v zahraničí musím konštatovať, že pán Sojka a jeho chlapci môžu hrdo konkurovať francúzskym alebo kanadským firmám, ktorých klientský servis patrí medzi najlepší na svete a skutočne sa riadia heslom:" Náš zákazník, náš pán". Dokonca si dovolím tvrdiť, že v niektorých smeroch ich tromfli, a to najmä čo sa týka maximálnej ústretovosti a ochoty prispôsobiť sa každej detailnej požiadavke zákazníka. Precízna, čistá, do posledného detailu dokonale odvedená práca je pre nich  samozrejmosťou.


Osobne som sa presvedčil, ze non-stop linka skutočne funguje 24 hodín. Zákazku som objednával spoza oceánu a kvôli časovému posunu sa mi nie vždy darilo rešpektovať "úradné hodiny".  Ak mi náhodou pán Sojka nemohol zodvihnúť telefón, do 2 minút mi volal on a to aj napriek tomu, že práve v tom čase bol na jedinnej tohtoročnej dovolenke! A ešte odtiaľ na diaľku zabezpečil, aby som cenovú ponuku obdržal takmer obratom. Skutočne klobúk dolu!
A navyše absolútne skromné, poctivé a úprimné  jednanie, kedy vám trpezlivo, bez nejakého stresovania vysvetlí rozdiely jednotlivých cenových ponúk, bez toho, aby vás zavádzal alebo vám natískal tú drahšiu z nich.

Najviac som ocenil, že na čom sme sa len ústne dohodli, to poctivo dodržali a splnili do poslednej bodky. Slovo robí chlapa a ja som mal naozaj šťastie, že o moju zákazku sa postarali ti skutoční chlapi (v dnešnej dobe, kedy sa za zvýhodnenými cenovými ponukami niektorých firiem skrývajú neféroví obchodníci, ktorí sa nehanbia vám predať napodobeniny za účelom obohatenia sa na váš účet, som narazil na skvelých odborníkov a poctivých pracantov - týmto sa im chcem znovu poďakovať za perfektne odvedenú prácu pod vedením p. Sojku a vynikajúce služby).

A na záver ešte jedna osobná rada. V živote sa snažím riadiť heslom: Nie som taký bohatý, aby som si mohol dovoliť kupovať lacné veci. Pýtate sa, ako to súvisí s výmenou okien? No veľmi úzko. Samozrejme, že som si na začiatku trocha zmapoval cenové ponuky konkurencie, ale najmä referencie a odporúčania. S niekoľkými inými firmami by ma možno celá výmena okien stála menej, ale či by som naozaj ušetril, to je otázne :  nemal by som istotu, či sú okná skutočne vyrobené v Nemecku/Rakúsku, či mi po roku neodíde kovanie a zatvárací mechanizmus, či budú dobre tesniť aj po dvoch rokoch, alebo sa začne deformovať a rozpadať rám ... Takže v konečnom dôsledku by som neušetril vôbec nič, skôr naopak vyhodil von tým novým plastovým oknom kopu peňazí a do výmeny okien a ďaľšej investície sa musel pustiť po druhýkrát. Takže nesmierne dôležitá je aj záruka, záručný a pozáručný servis a hlavne dlhoročné skúsenosti profesionálnych odborníkov, ktorí vám toto všetko garantujú.

Pánovi Sojkovi a jeho chlapcom ešte raz ďakujem za excelentne odvedenú prácu a nadštandardný servis a želám veľa spokojných zákazníkov.

J.Slovák, Bratislava


Pred výmenou okien som oslovila viacero firiem, ale zo všetkých, spoločnosť p. Sojku bola pre mňa (a stále je) najlepšou voľbou. Je veľmi dobré, keď vám niekto dokáže poradiť v oblasti, v ktorej sa veľmi nevyznáte a tým myslím, skutočné poradenstvo a nie nejaké zavádzajúce informácie. Čo sa týka samotnej montáže okien, bola som milo prekvapená zohratosťou tímu, čo viedlo nielen k pomerne rýchlej, ale aj vysoko kvalitne vykonanej práci. Chlapi si po sebe všetko upratali, čo hodnotím ako ďalšie veľké plus. Túto spoločnosť môžem len odporučiť!

Helena, Orava


Dobrý deň,

s oknami aj samotnou prácou vášho kolektívu som veľmi spokojný. Veľmi dobre sa mi s vašou spoločnosťou spolupracovalo, kladne hodnotím najmä rýchlosť a ochotu pri vybavovaní a objednávaní okien. Kolektív pracovníkov je veľmi ústretový, ochotný a milý, takže aj samotná montáž okien prebehla v absolútnom poriadku a s maximálnou spokojnosťou. Spoločnosť všetkým vrelo odporúčam. 

S pozdravom Oboňa, Banská Bystrica


Dobrý deň,


so spoluprácou a výberom spoločnosti Výmena okien sme samozrejme spokojné. Sme rady, že sme sa rozhodli práve pre vás, lebo taký prístup aký má celý váš tím sa dnes už tak často nevidí.
Preto sa pri ďalšej výmene okien určite obrátime na Vás.

Do budúcnosti prajeme veľa vymenených okien :)

Erika Knapcová, Žilina


Pár hlavných pozitív:

- cena okien a montáže
- komunikácia cez mail - 100%
- platba až po vykonaní prác, bez zálohy - 100%
- ludský prístup, seriózne jednanie

Antonín Albrecht, Liptovský Mikuláš


Zatiaľ som bola vo všetkom spokojná. Veľmi ma oslovil prístup - začínajúc webovou stránkou, ktorá vo mne urobila dobrý dojem (vážim si, ak sú uvedené aspoň orientačné ceny a v podstate, čo najviac informácií), pokračujúc zárukou, ktorú ponúkate, odbornými názormi, ale aj vlastnými skúsenosťami, ktoré ste bez váhania aj napriek nekončiacej konverzácii uviedli. No najviac však oceňujem, že ste do ničoho netlačili (niektoré spoločnosti dávajú časovo limitované cenové ponuky akoby s vysokou zľavou). V neposlednom rade tiež oceňujem čistú a rýchlu prácu.

Ešte raz ďakujem za odvedenú prácu a verím, že Vás nebudem musieť kontaktovať častejšie ako raz do roka kvôli pravidelnému servisu v rámci 10 ročnej záruky :)

Monika Matušiaková, Brezno


Chceli by sme touto cestou celá rodina úprimne poďakovať "Sojkovcom". Od prvého kontaktu cez e-mail pri hľadaní najvhodnejšej cenovej ponuky bol prístup tejto firmy maximálne profesionálny a ústretový. Túto firmu charakterizuje ochota nadštandardne sa venovať zákazníkom. Prístup je orientovaný ochotou vyjsť v ústrety každej požiadavke zákazníka. Pán Sojka neváha investovať čas budúcim zákazníkom. Ku nám prišiel najprv presne zamerať okná a osobne priniesol cenovú ponuku, oboje skôr ako sme sa k niečomu zaviazali. Rovnako sme ako zákazníci veľmi spokojní s odvedenou robotou. Je to naozaj presne tak ako na propagačných videách na stránke vymenaokien.sk. Partia "Sojkovcov" si v našom paneláku získala úctu aj tým, že po ich odchode bol vchod čistý a zametený. Služby a ceny za prácu tejto firmy sú podľa nás primerané a ich úroveň je nadštandardná a bez príplatku.
Som si istý, že sme si firmu vybrali správne.

Vlčkovci, Žilina


Dobrý den,

v dnešnej dobe ponúka množsto firiem výmenu plastových okien, a to serióznych a aj takých, ktoré ponúkajú akcie a  všelijaké výhody oproti iným firmám. Tažko sa zorientovat a vybrat si správne. Ja som mal to štastie, že som natrafil na firmu, ktorá vykonáva svoju prácu na profesionálnej úrovni. Je to spoločnosť Výmena okien pána Sojku a jeho kolektívu zo Žiliny. Spolupráca s touto firmou bola od korešpondencie, cez odborné rady, výrobu a dodanie okien až po montáž okien velmi dobrá. Som spokojný s vykonanou prácou, všetko je spravené ako sme boli dohodnutí. Montáž a
aj čistota po dokončení práci.
Ked niekto rozmýšla o výmene okien, môžem vrelo odporúčať túto spoločnosť, budete patrit medzi spokojných zákazníkov /tak ako ja/.

S pozdravom Kis, Šaľa

MGVhMzJkNz